Raptor's Paradise #77 Raptor na Facebooku Raptor na Twitteru Raptor na Google+
Úvod |  Raptor |  Češtiny |  Download |  Fotoalba |  Guestbook |  E-Mail

Čeština do hry Jagged Alliance 2


Když jsem si tuhle hru donesl domů a poprvé dohrál do konce, řekl jsem si, že udělám českou verzi. A tak jsem se stal vedoucím celého tohoto projektu.

Na celém projektu pracovalo asi 7-10 lidí. Někteří bohužel nevydrželi psychický nápor anglických textů a odpadli v různých stupních dokončené práce. Ale i za to jim patří poděkování. Ale na druhé straně zde byli i takoví, kteří mi posílali E-Maily typu: "Chci překládat, pošli texty..." a do dnešního dne o nich nic nevím. No ale protože mám pochopení, tak děkuji i těmto lidem. I když v podstatě není za co, jen jsem strávil spoustu času rozesíláním textů a pak následným hledáním těchto lidí. To je hlavní důvod proč se to vše tak zdrželo.

No a z celé řady těchto zájemců nakonec vydrželi překládat lidi 4. No a já jsem se rozhodl, že je sem vypíšu jmenovitě. Takže jsou to tito lidé:

Tímto bych chtěl poděkovat P@voukovi za WWW stránky a Bobbbovi za to, že ochotně dopřekládal mimo svůj díl i části, které ostatní lidi nedodělali.

Co na Vás tedy čeká?

Co se týká bonusových věcí, samozřejmě Vám neřeknu, kdo tyto věci má. Budete muset hledat :-) No ale pokud budete moc chtít, tak to možná zveřejním na svých stránkách. Uvidíme.

No a ještě jedna věc. Rozhodl jsem se, že nebudu dělat žádnou BETA verzi pro testování, ale vypustím jakousi Pre-Release verzi 0.9. Proč? Odpověd je jednoduchá. Jakmile budete hrát, určitě naleznete nějaké chyby, které bude nutno opravit. A tak Vás prosím, abyste tyto chyby sepsali a zaslali na můj E-Mail. Jakmile se sezbírá většina chyb, bude vypuštěna oficiální verze 1.00, ve které bude dopřeložena i grafická stránka hry.

Takže teda můžete stahovat. Tato čeština je určena pro kteroukoliv verzi, protože patch 1.06 obsahuje už v sobě. Nemusíte se teda už o nic starat. Pokud tuto češtinu použijete, důkladně si přečtěte soubor file_id.diz, který je v archívu, jinak Vám nemusí vše chodit tak, jak má.

Obsah češtiny:

No a na závěr bych chtěl ještě uvést pár odkazů, které byste určitě měli vyzkoušet.


Soubor Pro verzi hry Velikost Přidáno
ja2cz100.rar 1.06 2.2 MB 2000-11-05


Valid XHTML 1.0 Strict!  Valid CSS!
Copyright © 2011 Raptor